سفارش تبلیغ
صبا

مدتی است خودم را مشغول نوشتن روزانه‌هایم کرده‌ام. کارهایم را می‌نویسم و حالاتم را. برای آنکه بماند.داستان زندگی
ابتدا گفتم کاش می‌شد، دوربینی در هر لحظه، با ما، روبروی کل زندگی ما می‌چرخید و تمام جوانب لحظات گریزنده را ثبت می‌کرد؛ لحظاتی که گاه انسان آرزو می‌کند کاش هیچ‌گاه لحظه نبودند. در هر جایی از  عمر، می‌شد لحظه‌ها، هفته‌ها، ماه‌هایی از عمر رفته را با فشردن دگمه‌ای، تصویر به تصویر بر پرده دید، همانطور که بوده و ثبت شده بود نه آنچنان فریبکارانه که بعدها حافظه باز می‌سازد.
بعد دریافتم که چه چیز کش‌دار و خسته‌کننده‌ای می‌شد آن فیلم لحظه به لحظه، که گاهی باز دیدنش حال آدم را به هم می‌زد؛ چرا که اندکند لحظاتی از عمر که انسان مشتاق تکرار دوباره‌شان باشد. و اصلا کِی فرصت دیدنش دست می‌داد؟ و آیندگان که خود حتما فیلمی مخصوص به خود دارند را چه اشتیاقی به دیدن فیلم ما بود؟
به راستی اگر نسیان نبود، با آن همه چیزهای بی معنا و خسته‌کننده که روزگار در ذهن ما انباشته بود، چه می‌کردیم؟

پ.ن: این حرف ها از آن من هست و مال من نیست.


نوشته شده در  دوشنبه 86/9/26ساعت  8:24 عصر  توسط پویا پرتو 
  نظرات دیگران()

عدالت محوری، خدمت رسانی به مستضعفان، ایستادگی و مبارزه بااستکبار جهانی و ارائه الگوی کارآمد دینی به جهانیان، نه اینکه شعارهای احمدی‌نژاد برای جلب رای مردم بوده باشد که از ابتدا گفتمان اصلی انقلاب اسلامی بر پایه همین مبانی شکل گرفت و می‌توان احمدی‌نژاد را تنها احیاگر دوباره این شعارها در متن جامعه غوطه‌ور در فقر و فساد و تبعیض دانست.از مردم برای مردم
در این بین کاملا طبیعی است افراد و جریاناتی که رویه خدمت رسانی دولت را مغایر با علایق و منافع خود می‌بینند، بیکار ننشینند و همانگونه که شاهد بودیم، از همان ایام انتخابات با وارد کردن انواع شایعات و اتهامات، در یک اقدام هماهنگ از هیچ کارشکنی فروگذار نکردند. این رویه تا به امروز ادامه داشته و بانزدیک شدن به انتخابات مجلس هشتم شدت بیشتری به خود گرفته است؛ تا آنجا که تبلیغ علیه دولت، اشاعه شایعات و وارد کردن اتهامات بی اساس را علناً در صدر دستورالعمل‌های اجرایی گروهک‌هایشان قرار داده‌اند.
تلاش بی وقفه دستگاه قدرت و ثروت در وارد آوردن ضربه بر پیکره دولت خدمتگزار همچنان ادامه دارد، غافل از اینکه آن‌ها ناکارآمدی فکر و عمل خود را در همان سال‌های حکمرانی بر این ملت به اثبات رسانیده‌اند و این بار هم به فضل خدا با «نه» بزرگ مردم روبرو خواهند شد.
«وَ مَکَرُوا وَ مَکَرَالله اِنَّ اللهَ خَیْرُالْماکِرین»


نوشته شده در  یکشنبه 86/9/18ساعت  3:15 عصر  توسط پویا پرتو 
  نظرات دیگران()

پشت شیشه اتوبوس واحد، با خط زیبایی نوشته بود:

The profit of greeting and saying hello is health.

سود سلام سلامتی است.

سلامم را تو پاسخ گوی


نوشته شده در  چهارشنبه 86/9/14ساعت  11:52 عصر  توسط پویا پرتو 
  نظرات دیگران()


لیست کل یادداشت های این وبلاگ
حسرت
جفای دوستان
نگفتم؟
اگه بخواند،میتونن
اگه قتل بود...
قِلاق سیا و روبا
اشک میریزد دلم
آن روزها رفتند
چرابرف نمیاد؟!
شنا بلدی؟
مراد
دزد
مواظب باشید
ایام عشق
انکار بی فایده است
[همه عناوین(147)][عناوین آرشیوشده]